Jak uchronić się przed koronawirusem? - Co to jest koronawirus? 2019-nCoV, nCoV 2019

COVID-2019
COVID-2019.pl
Przejdź do treści
Koronawirusy są pzrenikają w oraganizm   dokładnie w ten sam sposób jak wyrusy grypy, inne. Ryzykujesz zachorowaniem, gdy zarażona osoba kaszle lub kicha w pobliżu. A także, gdy przypadkowo przyłożysz rękę do ust, nosa lub oczu po uścisku dłoni lub dotknięciu powierzchni, na których znałazł się wirus (te same klamki lub poręcze w pojeździe).

Oznacza to, że aby nie zachorować (nie tylko z koronawirusem, ale także z innymi SARS), spróbuj:

Jak najmniej być w ciasnych przestrzeniach, gdzie jest dużo ludzi. Jeśli możesz to zrobić bez odwiedzania transportu publicznego, metra, zatłoczonych centrów handlowych i tak dalej, zrób to.
Częściej wentyluj pomieszczenie, w którym spędzasz dzień. Zmniejszy to stężenie wirusów w powietrzu.
Unikaj kontaktu z ludźmi, którzy wyglądają na chore.
Mniej dotykania otaczających obiektów w miejscach publicznych.
Odzwyczaj się od dotykania rąkami twarzy.
Myj ręce regularnie i dokładnie - w ciepłej wodzie z mydłem i przez co najmniej 15 sekund. Jeśli nie ma dostępu do wody i mydła, używaj środków odkażających na bazie alkoholu.
Ubierz się na pogodę. Wychlodznie oragnizmu oznacza dobrowolne zmniejszenie narażenia na infekcje przeziębienia i dróg oddechowych. Stosuj suplemnty wzmacniające i oczyszczające organizm.
covid-2019.pl

Wszytkie informacje znajdujące sie na tej stronie www pochodza z innych serwisów internetowych. Właśliciel strony nie ma możliwosci weryfikacji faktów i stwierdzeń pod względem naukowym.
COVID-2019
Wróć do spisu treści